test text
(067)236-30-56
(063)982-23-25


Интернет-магазин нижнего белья K&D


Мы уверены, что покупки Вас порадуют!

В корзине еще нет товаров.У Вас нет товаров для сравнения.

поиск по сайту

Поиск


  Главная > Для чого потрібні акредитовані майданчики ProZorro


  Для чого потрібні акредитовані майданчики ProZorro
  Тендер є обов’язковим інструментом, яким повинні користуватися державні установи задля пошуку виконавців для своїх замовлень. Його існування забезпечує прозорість перебігу даної процедури та позитивно впливає на обидві сторони, що беруть участь у його проведенні. Замовник отримує можливість шляхом докладання найменших зусиль знайти дійсно якісного постачальника за найвигіднішими умовами. Виконавець отримує непогане замовлення, що може принести не лише прибуток, але й певний статус, який здатні подарувати робочі відносини з замовниками рівня державних організацій.

  Як організація тендеру, так і участь у ньому потребують роботи певних акредитованих майданчиків, де треба попередньо зареєструватися.


  Адже система проведення тендеру Prozoro визначає необхідність цього кроку. Кожен з таких майданчиків повинен попередньо пройти державну акредитацію та затвердити свій статус згідно з чинним законодавством України. Сама реєстрація є надзвичайно простою та може зайняти лише кілька хвилин. Після цього у замовника з’являється можливість опублікувати свій тендер, а у виконавців, почати пошук пропозиції, яка б цілком задовольнила їх інтереси.

  Процес проведення тендеру відрізняється високим рівнем прозорості на кожному з його етапів.
  Замовник не може впливати на процес вибору остаточного виконавця, адже все це відбувається в автоматичному режимі. Лише після цього у замовника з’являється можливість більш детально познайомитися з переможцем та перевірити належність заздалегідь зібраної виконавцем документації. Варто зазначити, що якщо бодай один з документів матиме хоча б найменшу помилку, то замовник може з легкістю відхилити цю кандидатуру. В такому випадку, частіш за все, переможцем буде визнано компанію, яка йшла на другому місці. Проте результати проведеного тендеру можна оскаржити протягом 15 діб після оприлюднення результату.

  Кожен з етапів проведення аукціону супроводжується зменшенням ціни на свої товари або послуги з боку виконавця. На третьому етапі, система автоматично визначає переможця, з яким буде підписано угоду. Тендер відкриває цілком нові можливості для представників бізнесу у нашій країні. Можливість отримати державне замовлення цілковито прозорим та чесним шляхом призводить до розвитку підприємств та зростанню економічних показників. До того ж, так у державних організацій з’являється можливість зберегти бюджетні гроші, що неодноразово було доведено після введення системи Прозорро.

  У багатьох може виникнути цілком логічне питання: які саме товари та послуги можуть бути замовлені через тендер?
  Насправді, список може бути надзвичайно довгим, адже тендер влаштовують при необхідності закупівлі будь-якої продукції. Прикладом може слугувати навіть такий варіант https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-na-gaz-v-prozorro. Тобто кожне підприємство має змогу знайти пропозицію, яка буде максимально відповідати його інтересам.

  Акредитовані майданчики відіграють у цьому процесі досить значну роль, адже лише через них можлива реєстрація та пошук замовлень в системі державних закупівель. Слід зауважити, що пряма реєстрація на порталі Прозорро неможлива, тож якщо Ви бажаєте знайти суттєве державне замовлення, то треба буде звернутися до акредитованого майданчика.

  Державні замовлення і справді можуть бути надзвичайно суттєвими. Офіційно встановлено, що більшість з них є надпороговими, тобто їх матеріальна сторона перевищує показник в 200 тисяч гривень. Інколи там можна зустріти насправді величезні суми, адже державні підприємства можуть бути досить великими і часто є найбільш значущими представниками в сфері промислових закупівель.